Bilgisayarda Snapchat Nasıl Açılır? [2023]

Snapchat'e Nasıl Kayıt Olunur?

0

Snatpchat son yıllarda sosyal medya alışkanlıklarımızı baştan sona değiştirmeyi başaran en güçlü sitelerden birisi. Sizlere yazımız içerisinde Bilgisayarda Snapchat Nasıl Açılır sorusuna yanıt vereceğiz. Görselleri adım adım takip ederek saniyeler içerisinde hesabınızı oluşturabileceksiniz.

Snapchat Nedir?

Kişiden kişiye dosya, resim, video gibi içeriklerin gönderilmesini sağlayan Snapchat, son yıllarda inanılmaz bir büyüme gösteren bir sosyal medya uygulaması. Her ne kadar doğası gereği mobil cihazlarda kullanılan bir uygulama olsa da, bazı durumlarda bilgisayarınızdan da bir Snapchat hesabı oluşturmak isteyebilirsiniz.

Snapchat hesabı oluşturmak çok basit bir işlem gibi görülse de, bilgisayarlarında Snapchat hesabı oluşturmak isteyen kullanıcılar doğru linki bulmada zorlanabilirler. Sizi bu zorluktan kurtarmak adına bu yazımızda sizlere Bilgisayarda Snapchat nasıl açılır sorusunun yanıtlarını anlatmak istedik.

 

Snapchat Hesabı Nasıl Açılır?

Bir Snapchat hesabı oluşturmak için ilk olarak aşağıda verdiğimiz linke tıklamanız gerekiyor.

Açılan sayfanın altında yer alan HESAP OLUŞTUR butonuna tıklayarak Snapchat hesabı oluşturma işlemine başlıyoruz.

Snapchat Hesap Oluşturma

 

Gelen sayfada bizden; adımızı ve soyadımızı, Snapchat uygulamasında kullanılmak üzere kullanıcı adımızı, hesabımıza giriş yapmamız için kullanacağımız şifremizi, hesabın kullanılacağı telefon numarasını ve doğum tarihimizi yazmamız isteniyor.

İlgili girişleri yaptıktan sonra Kaydol ve Kabul Et yazan butona tıklıyoruz.

Snapchat Hesap Oluşturma

 

Son aşamada Snapchat hesabını onaylamamız için biraz önce yazdığımız telefon numaramıza bir doğrulama SMS’si gönderilecek. Telefonumuza gelen 6 haneli bu kodu ilgili alana yazıp Doğrula butonuna tıklıyoruz.

Tebrikler.

Artık sizde bir Snapchat hesabına sahipsiniz. Bilgisayarda Snapchat Nasıl Açılır sorusuna yanıt verdik. Merak ettiğiniz ya da sormak istediğiniz sorularınızı yorumlar kısmından bize ulaştırabilirsiniz.

Snapchat Hesap Oluşturma

Bir diğer dünyaca ünlü sosyal medya olan Instagram’ı da yine bilgisayardan açmanız mümkün. Instagram hesabınızı bilgisayardan açmak için bağlantı linkine tıklayarak saniyeler içerisinde kaliteli bir hesaba sahip olmanız mümkün olacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Pocket Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? (Bilgisayarda) [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: The Dots Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.