Foursquare Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Foursquare Nasıl Kayıt Olunur?

0

Foursquare, konumunuzu paylaşarak etkileşim sağlamanıza olanak sağlayan bir sosyal medya sitesidir. Uygulaması oldukça revaçta olan bu siteye üye olmak da oldukça kolay. Fourquare hesap oluşturma nasıl yapılır sorusuna görsellerle adım adım yanıt vereceğiz.

Foursquare Nedir?

Gittiğiniz, gezdiğiniz veya tecrübe ettiğiniz yerleri yada işletmeleri paylaşabildiğiniz, yorumlayabildiğiniz sosyal medya uygulaması olan Foursquare 2009 yılından bu yana kullanılan bir sosyal medya ağı.

Foursquare ile örneğin kahve içtiğiniz bir kafe hakkında yorum yapabilir, genel değerlendirmenizi yazarak işletme hakkında puan verebilirsiniz.

Foursquare genel itibari ile mobil bir uygulama olarak görülse de, bazı durumlarda bilgisayardan da Foursquare hesabınıza giriş yapmak isteyebilirsiniz. Rehberimiz ile sizlere bilgisayarınız ile nasıl Foursquare hesabı oluşturabileceğinizden bahsedeceğiz. Fourquare hesap oluşturma nasıl yapılır, adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

 

Foursquare Hesabı Nasıl Açılır?

Foursquare hesap açma işlemine başlamak için aşağıdaki linke tıklıyoruz.

Sitenin sağ üst köşesinde yer alan Giriş yap butonuna tıklıyoruz.

Foursquare Hesap Oluşturma

 

Açılan kısımdan Foursquare’e kaydol linkine tıklıyoruz.

Foursquare Hesap Oluşturma

 

Açılan kayıt formuna; hesabımıza giriş yapmak için gerekli olan e-posta adresimizi ve şifremizi, adımızı ve soyadımızı, son olarak doğum tarihimizi ilgili alanlara yazıp Kaydol butonuna tıklıyoruz.

Foursquare Hesap Oluşturma

 

Sonraki sayfada kişisel beğenilerimize göre takip edebileceğimiz bir dizi kategori çıkıyor. Dilerseniz bunlardan bazılarını takip edebilirsiniz. Bu sayede çevrenizde ilgili kategorilere uygun işletme var ise Foursquare uygulaması size bildirim gönderebilir.

Kayıt işleminin son adımına geçmek için Atla butonuna tıklıyoruz.

Foursquare Hesap Oluşturma

 

Tebrikler !

Foursquare kayıt olması işlemini başarılı bir biçimde gerçekleştirdiniz. Artık uygulamayı kullanarak avantajlarından faydalanabilirsiniz. Fourquare hesap oluşturma nasıl yapılır sorusuna verdiğimiz yanıt dışında merak ettiğiniz alternatif sorular için bizimle etkileşime geçebilirsiniz.

Foursquare Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? (Bilgisayarda)

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dailymotion Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  EyeEm Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.