Dailymotion Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Dailymotion'a Nasıl Kayıt Olunur?

0

Dailymotion Nedir?

Youtube her ne kadar Dünya’nın en çok ziyaret edilen video sitesi olsa da, Dailymotion da hatırlı sayılır bir kullanıcı sayısına ulaşmış bir İnternet sitesi. Dailymotion’a video yüklemenin en büyük avantajlarından biri ise, Youtube’a nazaran daha esnek bir telif standardı olması. Sırf bu avantajı nedeni ile bir çok kullanıcı reklam kazancı elde etmek için Dailymotion’u tercih edebiliyor.

Eğer daha önce Dailymotion’a üye olmamış ve Dailymotion üzerinden bir üyelik açmak istiyorsanız, hazırlamış olduğumuz rehber sayesinde hızlı ve kolay biçimde Dailymotion’a üye olabilirsiniz.

 

Dailymotion Hesabı Nasıl Açılır?

Dailymotion sitesine üye olmaya başlamak için aşağıdaki linke tıklıyoruz.

Daiymotion üyeliğine başlamanın ilk adımı olarak, sitenin sağ üst köşesinde yer alan Oturum aç butonuna tıklıyoruz.

Dailymotion Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Kayıt formu açılıyor. Üyelik oluşturmak için bize 3 farklı seçenek sunuluyor. Dailymotion üyeliğimizi oluşturmak için dilersek Facebook veya Google hesabımız ile ya da E-posta hesabımız ile siteye üye olabiliriz.

Biz her zaman yaptığımız gibi E-posta hesabı ile kayıt oluşturuyoruz. E-postayle devam et butonuna tıklayarak işleme devam ediyoruz.

Dailymotion Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Tekrar E-postayla devam et butonuna tekrar tıklayarak Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na onay vermiş sayılıyoruz.

Dailymotion Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Daiymotion kayıt formunda, üyeliğimizde kullanmak üzere mail adresimizi ve şifremizi belirleyip Devam et butonuna tıklıyoruz. Oluşturacağımız şifrenin görebileceğiniz gibi en az 8 karakter uzunluğunda olması, şifrenin 1 harf ve 1 özel karakter içermesi gerekiyor.

Dailymotion Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Başarılı bir biçimde üyelik oluşturduktan sonra Hesabımı oluştur butonuna tıklıyoruz. Böylelikle Daiymotion üyelik oluşturma işlemini bitirmiş oluyoruz.

Dailymotion Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: About.me Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  23snaps Sosyal Medya Ağı Nedir?
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.