Google Hesap Açılış Tarihini Öğrenmek [2023]

Google hesabınız ne zaman açılmış?

0

Google’ın Dünya’nın en çok kullanılan arama motoru ve en çok ziyaret edilen İnternet sitesi olduğunu daha önce bir kaç defa belirtmiştik. Google servislerinden ve hizmetlerinden en iyi bir biçimde yararlanabilmeniz için bir Google hesabına dolayısı ile bir Gmail hesabına sahip olmanı gerekiyor.

Bu rehberimiz de, Google hesabınızı ne zaman oluşturduğunu merak eden kullanıcılara bilgi vermek ve bu soruyu cevaplamak için oluşturduk.

Anlatacağımız basit bir kaç adımı uygulayarak hızlı ve kolay bir biçimde Gmail hesabınızı ne zaman açtığınızı görebileceksiniz.

 

Gmail Kayıt Tarihi Nasıl Öğrenilir?

Açılış tarihini merak ettiğimiz Gmail hesabımızı kullanarak, Gmail üzerinden mail adresimizi ve şifremizi ilgili alanlara yazarak giriş yapıyoruz.

Gmail açıldıktan sonra, sağ üst köşede yer alan dişli simgesine tıklıyoruz. Açılan seçeneklerden Ayarlar‘a tıklıyoruz.

Google Hesap Açılış Tarihini Öğrenmek

 

Gmail hesap ayarlarını detaylı olarak görebileceğimiz ve yönetebileceğimiz Ayarlar sayfası açıldı. Sayfanın üst kısmındaki seçeneklerden Yönlendirme ve POP/IMAP seçeneğine tıklıyoruz.

Google Hesap Açılış Tarihini Öğrenmek

 

POP indirme karşılığında yer alan ; 1.Durum paragrafındaki tarih bilgisi, Gmail dolayısı ile Google hesabınızı açtığınız tarihtir.

Google Hesap Açılış Tarihini Öğrenmek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Google Şifre Değiştirme (Bilgisayarda) [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.