Gmail Hesabı Nasıl Açılır? [2023]

Gmail'e Nasıl Kayıt Olunur?

0

Google Dünya’nın en çok kullanılan arama motoru ve Dünya’nın en çok ziyaret edilen İnternet sitesi. Google’ın kullanıcılarının hizmetine ücretsiz bir biçimde sunmuş olduğu mail servisi olan Gmail üzerinden ücretsiz bir mail hesabının nasıl açılabileceğini anlatacağız. Gmail hesabı nasıl açılır adım adım göstereceğiz.

Bir Gmail hesabına sahip olarak, bir çok sosyal medya uygulamasına herhangi bir üyelik gerektirmeden giriş yapabilirsiniz.

 

Gmail Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Gmail’e üye olmak için ilk olarak aşağıdaki İnternet sitesini ziyaret ediyoruz.

Açılan sayfadan HESAP OLUŞTURUN butonuna tıklıyoruz.

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

 

Bizden gerekli alanlara adımızı ve soyadımızı, kullanacağımız mail adresini ve mail adresini açmak için bir şifre belirlememiz isteniyor. Gerekli bölümleri doldurduktan sonra İleri butonuna tıklıyoruz.

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

 

Mail adresimizi birileri ele geçirirse, hesabımızın güvenliğini doğrulamak için ilgili kısımlara telefon numaramızı, hesap kurtarmak için yedek olarak kullanacağımız farklı bir mail hesabımızı ve doğum tarihi bilgilerimizi giriyoruz. Giriş işleminden sonra İleri butonuna tıklıyoruz.

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

 

Son adımda Gizlilik ve Şartlar adında bir sayfa ile karşılaşıyoruz. Kaydırma çubuğunu aşağı doğru indirip Kabul ediyorum butonuna tıklayarak Gmail hesap oluşturma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Google ile ilgili daha detaylı bilgilere sitemiz üzerinden ulaşmak için bağlantı linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Quora Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.