Youtube Kanalı Nasıl Oluşturulur? [2023]

Youtube üerinden bir kanal nasıl açılır?

0

Youtube kanalı nasıl oluşturulur merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Dünya’da en fazla vakit geçirilen sosyal medyası olma özelliği taşıyan Youtube, yayın yapan kanallara sağladığı imkanlarla size gelir imkanı sunacak. Size de buna uygun bir biçimde kaliteli bir kanal açmanız için gereken yolları göstereceğiz.

Youtube üzerinden bir kanal açabilmeniz için öncelikle bir Gmail hesabına sahip olmanız gerekiyor. Ancak henüz bir Gmail hesabına sahip değilseniz, daha önceki bir yazımızda Gmail hesabının nasıl açılabileceğinden bahsetmiştik. İlgili rehberimizden faydalanarak sadece birkaç saniyede bir Gmail hesabına sahip olabilirsiniz.

BAĞLANTI : Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

 

Youtube Kanalı Nasıl Oluşturulur Resimli

Youtube hesabı oluşturmak için Gmail hesabınızı oluşturmanızın ardından aşamalı olarak devam edebilirsiniz.

Youtube Hesabı Açmak

Aşağıdaki link üzerinden Youtube sitesine girerek üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Youtube İnternet sitesi açıldıktan sonra, sağ üst kısımda yer alan hesabınızın resmine tıklamanız gerekiyor. Açılan menü seçeneklerinden Kanalım seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

Youtube Kanalı Nasıl Oluşturulur

Youtube üzerinden kanal oluşturmanız için ilk adımda kanalınıza bir isim vermeniz istenecektir. Kanalınızda kullanmak üzere bir isim belirledikten sonra KANAL OLUŞTUR butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Youtube Kanalı Nasıl Oluşturulur

Tebrikler.

Hepsi bu kadardı.

Artık sizde bir Youtube kanalına sahipsiniz.

Youtube Kanalı Nasıl Oluşturulur

Youtube kanalı nasıl oluşturulur ve diğer konularla ilgili merak ettiğiniz konuları bize yorumlar kısmından ulaştırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Voat.co Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.