Yasal Uyarı

Gizlilik Uyarısı

© Copyrigth 2022 SosyalMedyaBilgi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. SosyalMedyaBilgi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar SosyalMedyaBilgi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the SosyalMedyaBilgi.com. However, sometimes the SosyalMedyaBilgi.com uses third parties to process your information. SosyalMedyaBilgi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the SosyalMedyaBilgi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the SosyalMedyaBilgi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the SosyalMedyaBilgi.com and its services. When you use SosyalMedyaBilgi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the SosyalMedyaBilgi.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.sosyalmedyabilgi.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur.

Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.