The Dots Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

The Dots'a Nasıl Kayıt Olunur?

0

The Dots Nedir?

Reklam ve pazarlama, firmaların daha çok satış yapmasını sağlayan en büyük etken olduğu su götürmez bir gerçek. Peki Dünya’nın önde gelen firmalarının yaptırdığı reklam çalışmalarını anlık olarak tek bir çatı altında görmek ister miydiniz?

Her ne kadar ülkemizde çok fazla bilinmiyor olsa da The Dots.com sosyal ağ sitesi tam olarak bunu sağlıyor. Önde gelen firmaların reklam çalışmaları ve sundukları son hizmetleri üyelerinin bilgisine sunuyor.

Bu haber ve çalışmalar yine siteye kayıtlı olan diğer üyeler tarafından sağlanıyor. Ayrıca sitede dev markaların resmi hesapları da mevcut.

Reklam ve trendlere meraklıysanız mutlaka bir The Dots hesabına sahip olmalısınız. Sizler için hazırlamış olduğunuz bu rehber sayesinde The Dots üzerinden ücretsiz ve hızlı bir biçimde bir üyelik oluşturabileceksiniz.

 

The-Dots Hesabı Nasıl Açılır?

The Dots üyeliği oluşturmaya adım atmak için aşağıdaki linke tıklıyoruz.

Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Join Now for Free butonuna tıklıyoruz.

The Dots Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Bir The Dots hesabı açmak için 3 farklı yöntemden birini seçebilirsiniz. Twitter veya Facebook hesabınız ile üye olabilir veya dilerseniz e-mail adresiniz ile The Dots üyeliği oluşturabilirsiniz.

Biz her zaman yaptığımız gibi e-mail adresimiz ile siteye üye olmayı seçtik. İşlemi gerçekleştirmek için Continue with email yazan kısma tıklıyoruz.

The Dots Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Açılan ilk kayıt formuna; adımızı ve soyadımız, The Dots hesabımıza giriş yapmak için kullanacağımız email adresimizi ve şifremizi yazıp, formun altında yer alan Terms & Conditions and Privacy Policy ‘i aktif hale getiriyoruz.

Sign up butonuna tıklayarak işleme devam ediyoruz.

The Dots Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

The Dots’un ikinci kayıt formuna; ülkemizi, uzmanlık derecemizi, uzmanlık alanımızı, nelerle ilgilendiğimizi ve becerilerimizi yazıp, çalışma şeklimizi de belirledikten sonra Continue butonuna tıklıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Mix.com Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

The Dots Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Aktif projelerden dilersek birini veya birden fazlasını izleme odağımıza alabiliriz. Continue butonuna tıklayarak devam ediyoruz.

The Dots Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Sıradaki adımda dilerseniz The Dots üzerinde kurumsal üyeliği bulunan bazı şirketleri takip edebilirsiniz. Continue butonu tıklanmak için sizleri bekliyor.

The Dots Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Hatırlarsanız biraz önce ikinci kayıt formunda profesyonel becerilerimiz ile ilgili girişler yapmıştık. Bu becerilere göre The Dots üzerinde yer alan gruplara katılabilirsiniz. Continue ile devam ediyoruz.

The Dots Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Arkadaşlarımızı veya profesyonel çalışma arkadaşlarımızı siteye davet etmemizi sağlayan sayfaya ulaşmış olduk. The Dots sosyal ağına davet etmek istediğiniz kişiler var ise mail adreslerini yazarak davet gönderebilirsiniz.

Continue butonuna tıklıyoruz.

The Dots Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Tebrikler !

Artık sizde bir The Dots üyesisiniz.

Explore The-Dots butonuna tıklayarak hemen profilinize ulaşıp site üzerinden gezintiye çıkabilirsiniz.

The Dots Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ello.co Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.