Mix.com Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Mix.com'a Nasıl Kayıt Olunur?

1

Mix.com Nedir?

StumbleUpon sitesinin kapanması ile Mix.com sitesi kullanıcılarının hizmetine sunuldu. StumbleUpon  daha çok farklı İnternet siteleri arayan kişilerin uğrak yeri olmuştu. Özellikle StumbleUpon sitesinde yer alan randomness butonu kullanıcıları için bulunmaz bir nimetti.

Gelin görün ki gelen gideni aratıyor.

StumbleUpon sadık ziyaretçileri Mix.com sitesine soğuk baksalar da, Mix.com halen en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden biri. Hal böyle olunca özellikle sitelerine backlink veya ziyaretçi kazandırmak isteyen İnternet site sahipleri Mix.com sitesini sıklıkla kullanmaya devam ediyor.

Eğer henüz bir Mix.com hesabınız yok ise, sizler için hazırlamış olduğumuz bu rehber sayesinde basit ve hızlı bir biçimde Mix.com sitesi üzerinden ücretsiz bir hesap oluşturabileceksiniz.

 

Mix.com Hesabı Nasıl Açılır?

Mix.com hesabı açmak için ilk olarak aşağıdaki bağlantı linkine tıklıyoruz.

Açılan İnternet sitesinden Sign in butonuna tıklayarak, Mix.com üyelik açma işleminin ilk adımını gerçekleştiriyoruz.

Mix.com Hesap Oluşturma

 

Mix.com sitesine kayıt olabilmemiz 3 hesap seçeneğinden birini seçmemiz gerekiyor. Bunlar sırası ile Facebook, Twitter ve Google.

Biz üyeliğimizi Google hesabımızı kullanarak oluşturmayı seçtik. Dilerseniz size uygun diğer hesaplardan birini seçerek de kayıt olma işlemine devam edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken seçtiğiniz uygulamanın logosu üzerine tıklamak.

Mix.com Hesap Oluşturma

 

Diğer sayfada bizden ilgili sosyal medyada yer alan hesabı seçmemiz isteniyor. Eğer tarayıcıda seçmek istediğiniz hesap açık değilse, kullandığınız tarayıcıdan hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir.

Seçtiğimiz hesabın üstüne tıklayarak devam ediyoruz.

Mix.com Hesap Oluşturma

 

Mix.com hesabımızı kullanarak hangi bilgilerimize erişebileceğini bize bildiriyor. Gerekli izinleri vermek içi İzin ver butonuna tıklayarak işleme devam ediyoruz.

Mix.com Hesap Oluşturma

 

Mix.com sitesine bağladığımız hesap ve Mix.com sitesinde alacağımız kullanıcı adı bizlere gösteriyor. Mix.com kullanıcı adını değiştirmek için tek yapmanız gereken; altı çizili olarak gösterilen kullanıcı adına tıklamak ve istediğiniz kullanıcı adını yazmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  WeHeartIt Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Dilerseniz kullanıcı adını olduğu gibi bırakabilirsiniz.

İşleme devam etmek için Continue butonuna tıklıyoruz.

Mix.com Hesap Oluşturma

 

Mix.com kayıt olma işleminin en son adımında, ilgimizi çeken en az 3 kategoriyi seçmemiz isteniyor. 3 kategoriyi seçtikten sonra Continue butonuna tıklıyoruz.

Tebrikler !

Artık bir Mix.com üyeliğiniz mevcut.

Mix.com Hesap Oluşturma

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: OK.ru Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Bunları da beğenebilirsin
1 Yorum
  1. Alke dedi

    Tamam güzelde bu mix.com’da nasıl paylasım yapilir, post, link,video vs paylasilabilir. 1 saattir bakiyorum yapamadim..

Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.