Ello.co Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Ello.co'ya Nasıl Kayıt Olunur?

0

Ello.co Nedir?

2014 yılında Facebook alternatifi olarak sunulan Ello.co, her ne kadar yıllar içerisinde çok fazla kullanıcı sayısına ulaşamasa da, yine de hatırı sayılır bir kullanım oranına sahip. Yakın geçmişe kadar davetiye ile üye kabul eden site, son zamanlarda üye alımını herkese açarak üye sayısında ciddi bir artış yaşadı.

Her sosyal medya ağının kendine ait dinamikleri ve kullanıcı kitlesi mevcut. Ello.co’nun kullanıcı kitlesi ise; genel olarak tasarımcılar, dövme sanatçıları, fotoğrafçılar ve görsel sanat uzmanları.

Ello.co sitesinde ücretsiz ve davetiyesiz bir üyelik açmak istiyorsanız, bu işlemin nasıl yapılacağına gelin birlikte yakından bakalım.

 

Ello.co Hesabı Nasıl Açılır?

Ello.co sitesinde üyelik açmanın ilk adımı olarak, aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak İnternet sayfasına erişim sağlıyoruz.

Enter your email yazan kısma mail adresimizi yazıp Create account butonuna tıklıyoruz.

Ello.co Hesap Oluşturma

 

Sonraki adımda, sitede kullanılmak üzere bir kullanıcı adı ve Ello.co’ya giriş için bir şifre belirliyoruz. Discover Ello butonuna tıklayarak kayıt olma işlemine devam ediyoruz.

Ello.co Hesap Oluşturma

 

Ello.co sitesini hangi amaçla kullanmak istediğimizi belirtmemiz için bir sayfa açıldı. Eğer özgün ve sanatsal çalışmalarınız var ise An Artist butonuna tıklayabilir ya da siteyi sosyal medya amacı ile kullanmak, diğer kullanıcıların çalışmalarını incelemek için kullanacaksak A Fan butonuna tıklıyoruz.

Seçiminizi gerçekleştirdikten sonra Create Account butonuna tıklayarak işleme devam ediyoruz.

Ello.co Hesap Oluşturma

 

Beğeni ve ilgi alanlarınıza göre kategori seçebilirsiniz. Seçiminizi tamamladıktan sonra Create Your Profile butonuna tıklamanız yeterli.

Ello.co Hesap Oluşturma

 

Ello.co sitesinde bir hesap açmanın son adıma geldik.

Bu adımda sunulan forma; adınızı ve soyadınızı, bulunduğunuz şehir ve ülke bilgisini, hakkınızda kısa bir biyografi bilgisini ve varsa İnternet sitenizin adresini ilgili alanlara yazıp Get Hired & Collaborate butonuna tıklıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Linkedin Şifre Değiştirme (Bilgisayarda) [2023]

Tebrikler !

Artık sizde bir Ello.co üyesisiniz.

Ello.co Hesap Oluşturma

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Etsy Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.