Badoo Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Badoo'ya Nasıl Kayıt Olunur?

0

Badoo Nedir?

Badoo, arkadaşlık ve flört siteleri alanında ilk kurulan, en çok üye sayısına sahip olan sosyal ağlardan biridir. Eski adı Yamky olan Badoo, 2006 yılından bu yana çevrimiçi yaşantısına devam etmekte. 400 milyondan fazla üyesi sayısı ile Badoo inanılmaz bir potansiyele sahip.

Badoo aralarında Türkçe’nin de olduğu 47 farklı dili desteklemektedir. Badoo merkez ofisi İngiltere olarak görülse de, Kıbrıs Rum Kesimi merkezli bir sosyal ağ platformudur.

Badoo kullanıcı olmasa bile çoğu kişiye SPAM mailler gönderen, bu nedenle sık sık ceza almaktaydı. Kısa bir süre önce artık SPAM mail göndermeyi kesmişler. Badoo aynı zamanda çok kullanılan bir mobil uygulamaya sahiptir.

 

Badoo Nasıl Üye Olunur?

Badoo’ye üye olma işlemine başlamak için aşağıdaki bağlantı linkine tıklıyoruz.

Badoo’ya üye olmak için iki farklı yöntemden birini seçebiliriz. Bunlar;

  • Facebook hesabımız ile giriş yaparak Badoo’ya üye olabilir
  • Mail adresimizi kullanarak Badoo üzerinden bir üyelik açabiliriz.

Biz her zaman yaptığımız gibi mail adresimizle siteye üye olacağız. Bunun için sağ tarafta yer alan cinsiyetimizi belirleme alanından, cinsiyetimizi seçip Badoo üyeliğimizi oluşturmaya başlıyoruz.

Badoo Hesap Oluşturma

 

Cinsiyetimizi seçtikten sonra bizden; adımızı, doğum tarihimizi, yaşadığımız yeri, mail adresimizi ve Badoo’ya giriş için kullanacağımız şifremizi ilgili alanlara yazmamız isteniyor.

Giriş işlemini tamamladıktan sonra Hesap oluşturun butonuna tıklıyoruz.

Badoo Hesap Oluşturma

 

Badoo profilimizde kullanmak üzere bir profil resmi seçebiliriz. Profil resmimizi dilersek bilgisayarımızdan, dilersek Facebook veya Instagram hesabımızdan seçebiliriz. Profil resmimizi ayarladıktan sonra Devam butonuna tıklıyoruz.

Badoo Hesap Oluşturma

 

Badoo üyeliğini son adımında, mail adresimize bir hesap aktifleştirme maili gönderilecek. Tek yapmamız gereken mail adresimize Badoo tarafından gönderilen bu maili açıp hesabımızı onaylamamız.

Biz Badoo hesap açma rehberimizi oluşturduğumuzda, halen mailin bize ulaşmasını bekliyorduk. Sanırız Badoo onaylama maili biraz geç geliyor.

Badoo Hesap Oluşturma

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Indiegogo Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.