Dribbble Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Dribbble'ye Nasıl Kayıt Olunur?

0

Dribbble son zamanlarda freelancer kişilerin oldukça sık kullandığı bir sosyal medya platformudur. Dribbble hesap oluşturma nasıl yapılır sorusuna yanıt vereceğimiz yazımız içerisinde sizlere Dribbble hakkında da detaylı bilgileri sunacağız.

 

Dribbble Nedir?

Genellikle Freelancer çalışan kişilerin, tasarımlarını ve çizimlerini paylaştıklarını Dribbble sitesi 2009 yılından bu yana İnternet hayatına devam eden bir sosyal medya sitesi. Dribbble sayesinde ilham verici çalışmalara ulaşabileceğiniz gibi, kendi tasarımlarını site üzerinden paylaşarak Dribbble kullanıcılarından çalışmalarınız hakkında olumlu veya eleştirisel yorumlar alabilirsiniz.

Henüz bir Dribbble hesabınız yok ise sizler için hazırlamış olduğumuz bu rehberimizi kullanarak hızlı ve çok kolay bir biçimde Dribbble’de bir hesap oluşturabilirsiniz.

 

Dribbble Hesabı Nasıl Açılır?

Bir Dribbble üyeliği oluşturmak için ilk olarak aşağıdaki bağlantıya tıklıyoruz.

Açılan sitenin sağ üst köşesinde yer alan Sign up butonuna tıklayarak Dribbble hesap açma işlemine ilk adımı atıyoruz.

Dribbble Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Dribbble hesabını oluşturmak için dilersek direkt olarak Google hesabımızı kullanabiliriz. Ancak biz direkt olarak Dribbble üzerinden hesap açmayı daha sağlıklı bulduğumuz için Or Sign Up With Email yazan linke tıklıyoruz.

İLGİLİ İÇERİK: Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Dribbble Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Aynı sayfanın altında kayıt formu açıldı. Bu forma; mail adresimizi Dribbble hesabımızda kullanacağımı e-mail adresimizi, Dribbble ağı üzerinden kullanacağımız ismi ve Dribbble kullanıcı adını ilgili kısımlara yazıp Create Account butonuna tıklıyoruz.

Dribbble Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Sonraki adımda hakkımızda kısa bir biyografi, hangi coğrafya üzerinden Dribbble’ye kayıt olduğumuzu ve Dribbble’ye üye olurken ki amacımızı seçmemizi isteyen bir sayfa ile karşılaşıyoruz. İlgili alanlara uygun bilgileri yazıp Finish butonuna tıklıyoruz.

Dribbble Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Dribbble hesap açma işleminin bittiğini düşünebilirsiniz. Ancak çok kısa bir işlem daha var. Bu işlem tahmin edebileceğiniz gibi Dribbble mail adresimizi onaylama işlemi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Linkedin Bağlantılarını Gizlemek [2023]

Dribbble Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Mail adresimizi onaylamak için, Dribbble tarafından mailimize gönderilen doğrulama postasını açıp Confirm Email butonuna tıklamamız gerekiyor. Böylece Dribbble hesap oluşturma nasıl yapılır sorusuna da yanıtı tamamlamış oluyoruz asında.

Dribbble Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Tebrikler.

Başarılı bir biçimde Dribbble üye olma işlemini gerçekleştirmiş oldunuz. Dribbble hesap oluşturma nasıl yapılır ve alternatif konularla ilgili sorularınız için yorumlar kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dribbble Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Bir diğer freelancer uygulaması olan Upwork hakkında detaylı bilgi edinmek ve hesap oluşturmak için bağlantı linkine tıklayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.