Vimeo Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Vimeo'ya Nasıl Kayıt Olunur?

0

Dünyada en yaygın olarak kullanılan video platformlarından birisi olan Vimeo her. geçen gün Youtube ile arasında olan makası kapatmaya devam ediyor. Vimeo hesap oluşturma nasıl yapılır sorusuna 2020 yılında güncellenen adresin üyelik işlemlerini sırasıyla göstereceğiz. Tek yapmanız gereken işlemleri izlemek. Böylece kısa süre içerisinde siz de üye olabileceksiniz.

Vimeo Nedir?

Dünya’nın en çok kullanılan çevrim içi video izleme platformlarından biri olan Vimeo 2004 yılında kuruldu. Vimeo sosyal medya sitesinde; daha çok profesyonel kısa film, animasyon, uzun metrajlı film, belgesel gibi amatör ve profesyonel videolar paylaşılıyor.

Her ne kadar Youtube’a rakip olma iddiasında olsa da, bazı özelliklerinden ücretli bir biçimde faydalanabileceğiniz Vimeo’da üyelik açmak birkaç saniye süren kısa bir işlem.

Biz de sizlere bu rehberimiz ile Vimeo sitesine nasıl üye olabileceğinizi çok basit bir biçimde göstermek istedik. Sizleri daha fazla bekletmeden Vimeo hesap oluşturma nasıl yapılır sorusuna geçelim.

 

Vimeo Hesabı Nasıl Açılır?

Vimeo’da üyelik açmak için ilk olarak aşağıdaki bağlantı linkine tıklamanız gerekiyor.

Açılan sayfada yer alan Join for free butonuna tıklıyoruz.

Vimeo Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Vimeo’ya üye olmak için; adımızı, güncel olarak kullandığımız mail adresimizi ve hesabımıza giriş yapabilmemiz için kullanacağımız şifremizi, forum üzerinde istenilen kısımlara yazıyoruz. Vimeo üyelik formunu onaylamak için Join with email butonuna tıklıyoruz.

Bu adımda dilerseniz, Facebook hesabınız veya Google hesabınız ile Vimeo’ya üye olabilirsiniz. Biz daha kişisel bir Vimeo kullanımı elde edebilmek için email adresimiz üye olmayı seçiyoruz. Daha kişisel kullanımdan kastımız; Facebook veya Google hesabımız silinir veya ilgili hesaplara erişimimiz iptal edilir ise Vimeo hesabına erişim sağlamamız mümkün olmayacağı için e-posta ile üyelik oluşturmayı seçiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Indiegogo Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Vimeo Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Vimeo’ya ücretsiz bir biçimde üye olmak istediğimiz için gelen sayfadan No thanks butonuna tıklıyoruz.

Vimeo Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Eğer Vimeo sitesinin ücretli özelliklerini görmek ve bu ücretli özelliklerden birini satın almak isterseniz bu sayfayı ziyaret edip dilediğiniz hesap yükseltme seçeneklerinden birine sahip olabilirsiniz.

 

Hesabımızı başarılı bir biçimde oluşturduktan sonra, email adresimize Vimeo tarafından gönderilen email onaylama postasını açıp Verify email address butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Vimeo Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

Vimeo hesap oluşturma nasıl yapılır görselli şekilde size sunduk. Merak ettiğiniz alternatif sorular için yorumlar kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vimeo profil ayarları nasıl yapılır başlığından da Vimeo ayarlarınız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.