SoundCloud Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? (Bilgisayarda) [2023]

SoundCloud'a Nasıl Kayıt Olunur?

0

Soundcloud müzik ile ilgilenen ve üretim yapan kişilerin en çok kullandığı sosyal medya uygulaması ve web sitesidir. Son yıllarda bu kadar yükselişe geçmesinin en önemli nedeni, içerisinde yer alan müzisyenlerin ve kaliteli içeriklerin artmasıyla doğru orantılıdır. SoundCloud hesap oluşturma nasıl yapılır sorusuna 2020 yılında görselli bir şekilde anlatım yaparak yanıt vereceğiz.

SoundCloud Nedir?

Kullanıcıların ücretsiz bir şekilde müzik dinlemelerine olanak sağlayan Almanya merkezli SoundCloud, yüz binlerce üyesine her geçen gün yenilerini katarak sosyal medya hayatını büyüyerek sürdüren bir İnternet sitesi.

Sizde SoundCloud üzerinden ücretsiz bir hesap açmak için hazırlamış olduğumuz rehberden faydalanabilirsiniz. Soundcloud hesap oluşturma nasıl yapılır merak ediyorsanız, aşağıda yer alan adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

 

SoundCloud Hesabı Nasıl Açılır?

Ücretsiz bir SoundCloud hesabı açmak için ilk adım olarak aşağıdaki İnternet sitesini ziyaret ediyoruz.

SoundCloud hesabı oluşturmak için; açılan sitenin sağ üst köşesinde yer alan Create account butonuna tıklıyoruz.

SoundCloud Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

SoundCloud kayıt formunun ilk adımı olarak, mail adresimizi gösterilen kısma yazıp Continue butonuna tıklıyoruz.

Dilerseniz Facebook veya Google hesabınızı kullanarak da SoundCloud hesabınızı oluşturabileceğinizi hatırlatalım.

SoundCloud Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Mail adresimizi girdikten sonra, SoundCloud hesabımıza giriş yapmak için bir şifre belirliyoruz. Ardından Google reCAPTCHA ile insan olduğumuzu kanıtlayıp Accept & continue butonuna tıklıyoruz.

SoundCloud Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

SoundCloud kayıt formunun sonraki aşamasında, bizden yaşımızı ve cinsiyetimizi ilgili alanlara girmemiz isteniyor. İstenilen girişleri tamamladıktan sonra Continue butonuna tıklıyoruz.

SoundCloud Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

SoundCloud hesabımızın profil ismini ilgili alana yazıyoruz. SoundCloud kayıt olma işlemini tamamlamak için Get started butonuna tıklıyoruz.

SoundCloud Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

SoundCloud hesabımızı onaylı hale hale getirmek için; kayıt olurken girişini yaptığımız mail adresine SoundCloud  tarafından gönderilen onaylama postasını açıp, Confirm your email linkine tıklayarak SoundCloud kayıt olma işlemini başarılı bir biçimde gerçekleştiriyoruz. SoundCloud hesap oluşturma nasıl yapılır sorusunu yanıtladık, alternatif olarak merak ettiğiniz konularla ilgili olarak yorumlar kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Reddit Karma Nedir? Nasıl Arttırılır?

SoundCloud Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

Ülkemizdeki radyo yayınlarının efsanelerinden olan Last.fm sitesine üye olarak kaliteli binlerce müziğe ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz. Last.fm nasıl üye olacağınızı öğrenmek için bağlantı linkinden yazımızı takip edebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Behance Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.