Behance Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Behance'ya Nasıl Kayıt Olunur?

0

Behance, Adobe tarafından oluşturulan bir sosyal medya platformudur. Genel olarak üreticilerin portfolyolarını sergilediği bu platform içerisinde üye olmak çok kolay. Behance hesap oluşturma nasıl yapılır sizlere resimli şekilde aktarıyoruz.

Behance Nedir?

Kullanıcıları tarafından oluşturulan portfolyoların listelendiği Behance sitesi, Adobe firması tarafından satın alındıktan sonra adeta küllerinden doğan bir sosyal medya ağıdır.

Tasarım ve illüstrasyona biraz merakınız var ise, Behance sitesinde sergilenen çalışmaları inceledikçe zamanın su gibi aktığını fark edeceksiniz. Eğer henüz bir Behance hesabınız yok ise, çok basit bir kaç adım ile Behance sitesine üye olabilirsiniz. Behance hesap oluşturma nasıl yapılır aşağıdan görselleri takip edebilirsiniz.

 

Behance Hesabı Nasıl Açılır?

Bu rehberimiz de sizlere Behance üyeliğinizi nasıl oluşturabileceğinizi adım adım anlatmaya çalıştık. Behance üyeliği açmak için ilk adım olarak aşağıdaki bağlantı linkine tıklıyoruz.

Açılan sayfanın üst kısmında yer alan E-posta ile Kaydol butonuna tıklıyoruz.

Behance Hesap açmak

 

Behance hesap açmak için gerekli olan kayıt formu bizleri karşılıyor.

Bu forma; adımızı ve soyadımızı, hesabımıza giriş yapmak için kullanacağımız e-posta adresini ve şifremizi, hangi ülkeden kayıt olduğumuzu ve doğum tarihimizi ilgili bölümlere yazıp Kaydol butonuna tıklıyoruz.

Behance Hesap açmak

 

İlgi alanlarımıza yönelik birkaç kategoriyi seçip Özel akışımı göster butonuna tıklıyoruz.

Behance Hesap açmak

 

Behance üyeliğimizi başarılı bir biçimde açmak için son olarak küçük bir işlemi daha gerçekleştirmemiz isteniyor.

Kayıt olurken yazdığımız e-mail adresine Behance tarafından bir onaylama postası gönderildi. Mail adresimize giriş yapıp ilgili maili açarak, onaylama linkine tıklıyoruz.

Böylelikle Behance üyelik oluşturma işlemini başarılı bir biçimde tamamlamış olduk. Behance hesap nasıl oluşturulur sorusuna yanıt verdik, merak ettiğiniz alternatif başlıklar için yorumlar kısmından iletişime geçebilirsiniz.

Behance Hesap açmak

Alternatif olarak Dribbble de size çalışmalarınızı paylaşabileceğiniz bir sosyal medya platformu sunar. Dribbble’e nasıl üye olacağınızı merak ediyorsanız bağlantı linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Stack Overflow Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Foursquare Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.