Reddit Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Reddit'e Nasıl Kayıt Olunur?

0

Reddit dünyada ve ülkemizde en çok takip edilen sözlük platformlarından birisidir. Ekşi Sözlük gibi olan bir platform olan Reddit’de kullanıcılar rahatlıkla düşüncelerini paylaşabilir. Reddit hesap oluşturma nasıl yapılır 2020 yılında sizlere aktaracağız.

Reddit Nedir?

Reddit; kullanıcılarının metin veya görsel paylaşmasına izin veren, kullanıcılar tarafından paylaşılan içeriklerin oylanarak değerli içeriklerin ödüllendirildiği bir sosyal medya sitesi. Aynı zamanda spam veya reklam içeren içeriklerin anında ceza aldığı bir sosyal medya sitesi olan Reddit, özellikle Amerika’da oldukça popüler bir sosyal ağ.

Reddit hesap açmak her ne kadar çok basit bir işlem gibi algılansa da, biz bu yazımızda ilk defa Reddit üzerinden bir üyelik açmak isteyen kullanıcılara, işlemin nasıl yapılabileceğini adım adım anlatmak istedik. Reddit hesap oluşturma nasıl yapılır sorusunu aşağıdaki görselleri takip ederek yanıtlayabilirsiniz.

 

Reddit Hesabı Nasıl Açılır?

Reddit üzerinden bir üyelik açmak için ilk olarak aşağıdaki bağlantıda yer alan linke tıklıyoruz.

Açılan Reddit ana sayfasının sağ üst kısımda yer alan SIGN UP butonuna tıklayarak, Reddit üyeliği açmanın ilk adımını gerçekleştirmiş oluyoruz.

reddit hesap açmak nasıl yapılır

 

Reddit üyelik kayıt aşamasının ilk kısmı; kullandığımız mail adresinin girişini yapmak. Ardından NEXT butonuna tıklıyoruz.

reddit hesap açmak nasıl yapılır

 

Reddit üzerinden kullanmak istediğimiz üye adını belirleyip, hesabımıza giriş yaparken kullanacağımız şifreyi ilgili alana yazıyoruz. Giriş işlemleri bitirdikten sonra Google reCAPTCHA ile bot olmadığımızı kanıtlayıp Next butonuna tıklıyoruz.

reddit hesap açmak nasıl yapılır

 

Son aşamada dilersek Reddit üzerinde popüler olan bazı başlıklara (sitede kullanılan adı ile subredditlere) üye olabiliriz. SIGN UP butonuna tıklayarak Reddit’e kayıt olma işlemini bitiriyoruz.

reddit hesap açmak nasıl yapılır

 

Son olarak Reddit’e kayıt olurken ilk aşamada yazdığımız mail adresine Reddit tarafından bir onay maili gönderilecek. Mail adresimize giriş yapıp ilgili mailde yer alan onay linkine tıklayarak, Reddit hesabımızı onaylı hale getiriyoruz. Reddit hesap oluşturma nasıl yapılır ile ilgili merak ettiğiniz alternatif konularla ilgili yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Behance Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

reddit hesap açmak nasıl yapılır

Reddit gibi dünya üzerinden yaygın olan bir diğer sosyal medya sitesi olan Pinterest’e nasıl üye olacağınızı merak ediyorsanız, bağlantı linkine tıklayarak saniyeler içerisinde üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Mix.com Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.