Last.fm Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Last.fm'e Nasıl Kayıt Olunur?

0

Last.fm Nedir?

Müzik hayatımızın hep ayrılmaz bir parçası oldu. Ruh halimize göre dinlediğimiz müzikler bizim kişiliğimizi oluşturmada rol oynadılar ve oynuyorlar. İnternet üzerinden müzik dinlemek ise 2000’li yıllardan bu yana hayatımıza giren bir alışkanlık halinde.

Bu alışkanlığı hayatımıza sokan en önemli aktörlerden biri ise Last.fm sosyal ağı. Dünya’nın belki de en çok bilinen çevrimiçi müzik dinleme platformu Last.fm, kullanıcılarına reklamsız ve ilgi alanlarına göre en iyi müzik dinleme tecrübesini vadediyor.

Last.fm sayesinde; müzik zevkinize göre listeler oluşturabilir, tartışma gruplarına katılabilir, geçmişte dinlediğiniz müziklere göre yeni sanatçılar ve amatör müzisyenleri keşfedebilirsiniz.

Geçmişte hangi şarkıcıyı kaç kere dinlediğinizi görebilir, müzik zevkinize en yakın farklı müzik türlerini keşfe çıkabilir, müzik zevkinize yakın kişiler ile tanışabilirsiniz.

 

Last.fm Hesabı Nasıl Açılır?

Last.fm üzerinden bir hesap açmak için ilk adım aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklamak.

Sitenin sağ üst köşesinde yer alan Join butonuna tıklıyoruz.

Last.fm Hesap Oluşturma

 

Last.fm üyelik formu bizleri karşılıyor. Üyelik formuna yazmamız gereken bilgiler sırası ile şu şekilde; site üzerinde kullanmak üzere bir üye adı, mail adresimiz ve en az 8 karakter uzunluğunda (şifre içerisinde büyük harf ve özel bir karakter içermeli) şifremizi belirleyip, Last.fm üyelik sözleşmesini onaylamamız gerekiyor. Son olarak Create my account butonuna tıklıyoruz.

Last.fm Hesap Oluşturma

 

Mail adresimize Last.fm tarafından bir üyelik onay maili gönderilecek. Maili açıp, onay linkine tıklayarak üyeliğimizi onaylıyoruz.

Last.fm Hesap Oluşturma

 

Linke tıklayınca Last.fm üyeliğimizin onaylandığına dair bir bilgi veriyor.

Artık hazırsınız.

Binlerce sanatçının yüzbinlerce eseri sizleri bekliyor.

Last.fm Hesap Oluşturma

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Stack Overflow Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  IFTTT Nedir? IFTTT Ne İçin Kullanılır?
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.