Pocket Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? (Bilgisayarda) [2023]

Pocket'e Nasıl Kayıt Olunur?

0

Pocket Nedir?

İnternet doğru kullanıldığı takdirde inanılmaz bir bilgi kaynağı. Bilgiye ulaştığımız çoğu durumda, zaman el vermediği için okuduğumuz yada incelediğimiz içerikleri tamamlayamıyoruz. Mesela bankada sıra beklerken telefonumuzdan eğitici ve ilgimizi çeken bir makale okuyoruz. Ancak sıra bize geldi ve işimize bakmamız gerekiyor. Sonrasında kaldığımız yerden içeriği okumayı unutuyoruz.

Pocket tam da bu gibi durumlar için bizlerin hizmetine sunulmuş bir imleme ağı. Hoşumuza giden ve sonra okumak istediğimiz makale, içerik ve sosyal medya paylaşımları Pocket panomuza atabilir, müsait bir zamanda panomuzda yer alan içerikleri okuyabiliriz.

Pocket üyeliğinin en güzel taraflarından birisi, üyelik açarak mobil cihazınızdan Pocket panosuna gönderdiğiniz içerikleri sonradan okumak üzere bilgisayarınızdan da ulaşabilirsiniz. Tabi bilgisayarınızdan Pocket panosuna içerik atabilmeniz için, kullandığınız İnternet tarayıcısında Pocket eklentisini yüklü olması gerekmekte.

 

Pocket Hesabı Nasıl Açılır?

Bilgisayarınızdan Pocket hesabı açabilmeniz için, aşağıdaki linke tıklıyoruz.

Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Log in butonuna tıklıyoruz.

Pocket Hesap Oluşturma

 

Karşımıza basit bir üyelik formu çıkıyor. Gelen forma sırası ile; adımızı, mail adresimizi ve hesabımıza giriş yapmak için kullanacağımız şifremizi ilgili alanlara yazıp Sign Up butonuna tıklıyoruz.

Pocket Hesap Oluşturma

 

Pocket üyeliğimizi başarı bir biçimde gerçekleştirme için son adım, mail adresimize gelen etkinleştirme mailinde yer alan Confim your email butonuna tıklamak.

Pocket Hesap Oluşturma

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Twitch.tv Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? (Bilgisayarda) [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Badoo Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.