SlideShare Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

SlideShare Nasıl Kayıt Olunur?

0

SlideShare Nedir?

İşiniz yada eğitiminiz için sürekli slayt mı hazırlıyorsunuz? Google üzerinden aratarak bulduğunuz slaytlar size yeterli gelmiyor mu? O halde SlideShare ile tanışmanız sizi oldukça rahatlatacak.

SlideShare yakın bir geçmişte Linkedin tarafından satın alınan, içerisinde binlerce slaytın olduğu inanılmaz bir bilgi kaynağı. Aradığınız kategorilere göre çok rahat bir biçimde slaytlar bulabilir, bu slaytlardan bazılarını bilgisayarınıza indirip üzerinde çalışabilirsiniz. SlideShare üzerinden ayrıca kendi sosyal ağınızı da oluşturabilirsiniz.

 

SlideShare Hesabı Nasıl Açılır?

SlideShare ile üyelik oluşturmamız için aşağıdaki bağlantıya tıklamamız gerekiyor.

Açılan sitenin sağ üst köşesinde yer alan Signup butonuna tıklıyoruz.

SlideShare Hesap Oluşturma

 

Üye olmak için 2 alternatifimiz var. Birincisi LinkedIn üyeliğimizi kullanarak siteye giriş yapmak, diğeri ise mail adresimizi kullanarak siteye üye olmak. Biz ikinci seçeneği seçtiğimiz için Join now butonuna tıklıyoruz.

SlideShare Hesap Oluşturma

 

Kayıt formuna sırası ile; mail adresimizi, üye adımızı ve siteye giriş yapmak için kullanacağımız şifreyi yazıp Join now butonuna tıklıyoruz.

SlideShare Hesap Oluşturma

 

SlideShare üyeliğimizi onaylamamız için bize bir mail gönderiyor. İlgili mail de yer alan Confirm email butonuna tıklayarak, üyeliğimizi başarılı bir biçimde oluşturmuş oluyoruz.

SlideShare Hesap Oluşturma

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Linkedin Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.