Voat.co Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Voat.co'ya Nasıl Kayıt Olunur?

0

Voat.co Nedir?

Voat.co 2004 yılında kurulmuş bir mikroblog sosyal ağ sitesidir. Voat.co, Reddit sitesinde var olan kısıtlamalara tepki olarak kuruldu. Reddit üzerinde yasaklı olan başlıkların ve konuların serbest bir biçimde tartışılması ve paylaşılmasına, Voat.co sitesinde izin verilmektedir.

Her ne kadar Reddit yasaklamalarına tepki olarak oluşturulan bir sosyal ağ sitesi olsa da, Voat.co kendi içerisinde de bir çok kullanım kısıtlamasına sahiptir. Örneğin; Voat.co üzerinden direkt olarak sitenize veya üye olduğunuz başlıklara link gönderiminde bulunamıyorsunuz. Bir bağlantı yada başlık göndermeniz için, konu altına yazdığınız yorumların, pozitif olarak en az on oy alması gerekiyor.

Ayrıca her konuya ve oluşturulan başlığı da yorum yazmanıza maalesef izin verilmiyor. Yasaklara tepki olarak oluşturulan bir sosyal medya ağının kendi içinde daha katı yasaklara sahip olması büyük bir ironi. Aynı zamanda Voat.co serverlarında yaşanan aksaklıklar nedeni ile, siteye erişim çoğu zaman mümkün olmuyor.

 

Voat.co Nasıl Üye Olunur?

Voat.co üyeliği açmak için ilk adım, aşağıdaki bağlantı linkine tıklamak.

Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer ala register linkine tıklayarak üye olma işlemine başlıyoruz.

Voat.co Hesap Oluşturma

 

Voat.co’ya çok basit ve hızlı bir biçimde üye olabiliriz. Üyelik formuna; kullanıcı adımızı ve siteye girmemiz için kullanacağımız şifreyi ilgili alanlara yazmamız gerekiyor.

Ancak Voat.co şifresinin; en az 8 karakter uzunluğunda olması, içerisinde en az bir adet rakam, büyük harf ve özel karakter (+, – , /, * vb.) yer alması gerekiyor.

Giriş işlemlerini tamamladıktan sonra, Register butonuna tıklıyoruz.

Voat.co Hesap Oluşturma

 

Üyeliğimizi onaylamamız için mail adresimize herhangi bir aktivasyon kodu yazmamız gerekmiyor. Direk olarak siteyi kullanmaya başlayabiliriz.

Voat.co Hesap Oluşturma

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Meetup Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Vimeo Profil Ayarları Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.