Instagram Hesap Açma Nasıl Yapılır? [2023]

Instagram'a Nasıl Kayıt Olunur?

0

Ülkemizde ve Dünya’da en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen Instagram’a bilgisayarınızdan nasıl kayıt olabileceğinizi anlatan bir rehber hazırladık. Instagram hesap açma nasıl yapılır sorusunun yanıtı oldukça basittir. Saniyeler içerisinde siz de kendiniz için yeni bir hesap sahibi olabileceksiniz.

Resimli rehberimizden faydalanarak çok kısa bir sürede bilgisayarınızdan bir Instagram hesabı açabilirsiniz.

 

Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Instagram’a kayıt olabilmek için ilk olarak aşağıdaki linke tıklayarak Instagram resmi sitesini ziyaret ediyoruz.

Eğer bir Facebook hesabınız var ise, Facebook hesabınızı kullanarak Instagram üzerinden giriş yapabilirsiniz. Ancak çoğu kullanıcı Instagram kullanımını daha kişisel hale getirmek için Instagram’a mail adresini kullanarak kayıt olmayı seçebiliyor. Bizde rehberimiz de sizlere özel olarak Instagram’a nasıl kayıt olabileceğinizi anlatacağız.

Açılan sayfadan ilgili kısımlara belirtilen bilgileri yazarak kayıt formunu dolduruyoruz.

Instagram Hesap Açma

 

İlgili kayıt formunu doldurduktan sonra Kaydol butonuna tıklıyoruz.

Instagram Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Instagram’a kayıt olma işlemini başarılı bir biçimde gerçekleştirdikten sonra dilerseniz gösterilen bazı Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz. Birkaç hesabı takip ettikten sonra alt kısımda yer alan Kullanmaya Başla butonuna tıklayarak, Instagram profil sayfamıza gidiyoruz.

Instagram Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Instagram hesabımızı başarılı bir biçimde oluşturmuş olduk.

Instagram hesabımızı oluşturduktan bir kaç dakika sonra, kayıt olurken kullanmış olduğumuz mail adresine hesabımızı onaylamamız için bir e-mail iletilecek. Mailde yer alan Confirm your email address butonuna tıklayarak, Instagram hesabımızı onaylayabiliriz.

Instagram profilinizi başarılı bir biçimde oluşturduktan sonra, dilerseniz bu rehberimizden, Instagram profilinizin ayarlarını yapabilirsiniz.

Instagram Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Instagram'da Arananları Görüntülemek (Bilgisayarda) [2023]
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.