Yelp Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? (Bilgisayarda) [2023]

Yelp Nasıl Kayıt Olunur?

0

Yelp Nedir?

Yelp 2004 yılında Amerika’da kurulmuş, bir önerici sistem ağıdır. 2012 yılında ülkemizde Türkçe olarak hizmet vermeye başlamış, en geniş lokasyon ağına sahip tavsiye ağlarından biridir. Şehrinizde ya da ziyaret ettiğiniz yerleşim biriminde yer alan en iyi kuaförden, en iyi pastahaneye kadar çok farklı işletmeleri inceleyebilir, daha önce ilgili işletmeden hizmet veya ürün alan Yelp kullanıcılarının yorumlarını okuyabilirsiniz.

Yelp’e üye olarak sizde hizmet veya ürün aldığınız işletmeler hakkında yorum yazabilir, ziyaretinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

 

Yelp Hesabı Nasıl Açılır?

Yelp her ne kadar mobil kullanım için geliştirilmiş bir sosyal ağ uygulaması olsa da, bazı durumlarda bilgisayarınız üzerinden de Yelp’e üye olmak isteyebilirsiniz.

Bu yazımızda da sizlere, Yelp sitesine bilgisayarınızdan nasıl üye olabileceğinizi adım adım anlatacağız. İşleme başlamak için aşağıdaki linke tıklayıp, açılan Yel sitesinin sağ üst köşesinde yer alan Kayıt Ol linkine tıklıyoruz.

Yelp Hesap Oluşturma

 

Yelp kayıt formuna sırası ile; adımızı ve soyadımızı, Yelp’e giriş için kullanacağımız şifremizi, hangi şehirden kayıt olduğumuzu ve doğrum tarihimizi yazıp Kayıt Ol butonuna tıklıyoruz.

Yelp Hesap Oluşturma

 

Sonraki aşamada, Yelp profilimiz için resmimizi siteye yükleyebilir, telefon numaramızı ilgili alana yazabiliriz. Cinsiyetimizi seçtikten sonra Kaydet & Devam Et butonuna tıklıyoruz.

Yelp Hesap Oluşturma

 

Yelp tarafından hesabımızı aktifleştirmek için bir mail gönderilecek. İlgili maili açarak, mailde yer alan E-postanı onayla butonuna tıklayarak Yelp profilimizi onaylıyoruz.

Yelp Hesap Oluşturma

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Badoo Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Streamable Video İndirme Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.