Instagram Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

0

Dünya’nın en çok büyük sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da kullanıcılar bazen sorunlar yaşayabiliyorlar. Instagram’da yaşanan bu sorunların bazı durumlarda çözümü basit olsa da, Instagram kullanıcıları bazen karşılaştıkları problemler için Instagram’dan destek almak isteyebilirler. Bu içeriğimizde de sizlere Instagram’dan destek alabilmeniz için kullanabileceğiniz yöntemleri anlattık.

 

Instagram Yardım Merkezi ile İletişim Kurmak

Instagram müşteri hizmetlerine ulaşmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. İlk olarak, Instagram uygulamasını açın ve profilinize gidin.

2.Profil sayfanızda sağ üst köşedeki menü simgesine (alt alta üç çizgi şeklindeki simgeye) dokunun.

3. Menüden “Yardım ve Destek” seçeneğine dokunun.

4. Yardım ve Destek sayfasında, sorunuzu veya talebinizi konuştuğunuz konuya göre seçeceğiniz bir kategori altında açıklayın.

5. Eğer sorunuz veya talebiniz için uygun bir kategori bulamadıysanız, “Diğer” seçeneğini seçin ve açıklama kutusunda sorunuzu veya talebinizi açıklayın.

6. Açıklamanızı yaptıktan sonra, “Gönder” düğmesine dokunarak talebinizi gönderebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Telefon Numarama Kayıtlı Instagram Hesaplarını Nasıl Bulabilirim?

 

Instagram Müşteri Hizmetleri’ne Mail Göndermek

Eğer yukarıda yer alan adımlardan iletişim kuramamış yada Instagram’dan bir cevap alamamışsınız, Instagram hesabınıza tanımlı olan mail adresinizi kullanarak aşağıdaki mail adreslerine mail göndermeyi deneyebilirsiniz. Sizlere önerimiz, yaşadığınız problemi tüm bu mail adreslerine göndermeniz yönünde olacak. Bu mailleri İngilizce göndermeniz gerektiğini belirtelim.

[email protected]: Bu mail adresini kullanarak, Instagram’da yaşadığınız reklam ödemeleri, ihlal veya teknik destek konusunda yardım talebinde bulunabilirsiniz.

[email protected]: Instagram uygulamasında yaşadığınız, genel tüm teknik ve uygulama içi sorunlar için bu mail adresini kullanabilirsiniz.

[email protected]: Instagram genel konularda yardım talepleri için bu mail adresini kullanabilirsiniz.

 

Instagram Çağrı Merkezi

Sosyal medya uygulamasının ABD merkezli telefon numarası 1-650 543 4800. İngilizce olarak bu telefon numarasını arayarak, gerekli departmana bağlanarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Instagram Profil Ayarları Nasıl Yapılır? [2023]

 

Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.