Telefon Numarama Kayıtlı Instagram Hesaplarını Nasıl Bulabilirim?

0

Instagram hesaplarını telefon numarasına göre bulmak maalesef mümkün değil. Instagram kullanıcılarına, telefon numaralarını profil bilgilerinde gizleme özelliğini sunar, bu nedenle bir kullanıcının telefon numarasını görmeniz için o kullanıcının profiline girmeniz ve o kullanıcının telefon numarasını paylaştığını varsayarak bunu araştırmanız gerekiyor.

Ancak, Instagram hesaplarını ad ve kullanıcı adına göre arama yaparak bulmanız mümkündür. Bunun için Instagram uygulamasını açın ve arama kutusuna kullanıcının adını veya Instagram kullanıcı adını yazın. Eğer o kullanıcının hesabı açık ise, profil bilgilerine ulaşabilir ve telefon numarasını (eğer paylaşmışsa) görebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Instagram’da Arananları Görüntülemek (Bilgisayarda)

 

Eğer kullanıcının adını veya kullanıcı adını bilmiyorsanız, o kullanıcının paylaştığı gönderilere veya etiketlendiği gönderilere bakarak onun adını ve kullanıcı adını tespit etmeye çalışabilirsiniz.

Lütfen dikkat: Instagram gizlilik politikası gereği, bir kullanıcının profil bilgilerini ve paylaştığı içeriği görmeniz için o kullanıcının hesabının açık olması gerekir. Eğer o kullanıcının hesabı özel ise, onun profil bilgilerine ve paylaştığı içeriğe ulaşamazsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Instagram Dil Değiştirme Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.