GoFundMe Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

GoFundMe Nasıl Kayıt Olunur?

1

GoFundMe Nedir?

GoFundMe sitesini kısa ve öz bir biçimde tarif etmek için kullanacağımız cümle, İnternetin iyilik hareketi. Okuluna devam etmek isteyen ancak maddi zorluklar nedeni okuyamayan kişiler, GoFundMe sitesine bağış başlığı açarak, site kullanıcılarından bağış toplayabilir.

Aslında GoFundMe sistemi oldukça basit.

Sitede iki taraf mevcut.

Birinci kısım; bağış toplayanlar, diğeri ise bağış yapanlar. Bağış toplamak isteyen kişiler, ne kadarlık bir bağış toplamak istediklerini ve bağışa neden ihtiyaç duyduklarını belirtiyor. Bağış yapmak isteyen kullanıcılar minimum 5 dolar bağışlayarak projenin yada ihtiyacın gerçekleşmesine ellerinden geldiği kadar katkıda bulunuyor.

Ülkemizden de bağış kampanyalarının açılmasına olanak sağlayan site, 2019 yılından itibaren ülkemizden üyelik maalesef kabul etmiyor. Ancak ciddi olarak bir bağış kampanyasına ihtiyacınız varsa, size önerimiz Opera İnternet Tarayıcısı kullanmanız ve VPN açık bir şekilde sitede üyelik açmanız.

Bu sayede ihtiyacınıza yönelik bir kampanya başlatabilirsiniz.

 

GoFundMe Hesabı Nasıl Açılır?

GoFundMe sitesine üye olmak için aşağıdaki linke tıklıyoruz.

Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Start a GoFundMe butonuna tıklıyoruz.

GoFundMe Hesap Oluşturma

 

GoFundMe hesabımızı oluşturmak için; Facebook hesabınızı yada mail adresinizi kullanabilirsiniz. Biz mail adresi ile üye olmayı tercih ettiğimizden, Use my email address butonuna tıklıyoruz.

GoFundMe Hesap Oluşturma

 

Gelen üyelik formuna; adımızı ve soyadımızı ve GoFundMe sitesine giriş yapmak için ihtiyacımız olan mail adresimiz ile şifremizi ilgili bölümlere girerek Next butonuna tıklıyoruz.

GoFundMe Hesap Oluşturma

 

Sonrasında karşımıza ilk kampanyamızı oluşturmak için bir form gelecek. Bu formu dilerseniz doldurarak bağış kampanyanızı hemen başlatabilirsiniz. Kampanyanızı sonra oluşturmak için ise, yazımızın başında yer alan GoFundMe İnternet sayfasına tıklayarak sitenin ana sayfasına dönebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Quora Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Linkedin Hesap Açılış Tarihini Öğrenmek [2023]
Bunları da beğenebilirsin
1 Yorum
  1. F dedi

    Ödemeyi nasıl alacağımız hakkında da detaylı bilgi versyedinşz iyiydi,hani iban a falan mı geliyor ?

Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.