Flipboard Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Flipboard'a Nasıl Kayıt Olunur?

0

Flipboard Nedir?

İnternet bugün dünden daha fazla kullanılan bir teknoloji. Yarın çok daha fazla kullanılacak. Her geçen gün katlanarak kullanım sayısı inanılmaz ölçülerde artan İnternet’de biz kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında, değerli veriye ulaşabilmek.

Flipboard bu noktada hayat kurtaran bir uygulama.

Flipboard zengin içeriğe sahip haber ve makaleleri bize sunmayı çok başarılı bir biçimde gerçekleştiriyor.

iOS sürümü uzun bir süredir Apple kullanıcılarının hizmetinde olan Flipboard mobil uygulaması, artık Android ve Windows sistemine sahip mobil cihazlar içinde kullanıma açık. Ayrıca dilerseniz masaüstü bilgisayarınızdan da Flipboard sitesine erişim sağlayarak, farklı İnternet sitelerinden çekilen haber ve makalelere erişim sağlayabilirsiniz.

Sözü geçmişken belirtmekte fayda var.

Flipboard uygulamasında listelenen haber ve içerikler, Flipboard üyeliği almayı başarabilmiş farklı İnternet sitelerinden sentez edilerek bizlere sunuluyor. Sunulan içerikler tamamen sizin belirlediğiniz kategoriler dahilinde sizlere ulaştırılıyor.

 

Flipboard Hesabı Nasıl Açılır?

Flipboard sitesinden bir üyelik açmak için ilk adım uygulamanın İnternet sitesini ziyaret etmek. Aşağıdaki linke tıklayarak bu işlemi basit yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sitenin sağ üst köşesinde yer alan Sign Up butonuna tıklıyoruz.

Flipboard Hesap Oluşturma

 

Flipboard hesap oluşturma formu ile karşılaşıyoruz.

Dilerseniz Facebook hesabınızı da kullanarak Flipboard sitesine üye olabilirsiniz. Biz mail adresi ile üye olmayı seçiyoruz. Adımızı, siteye giriş yapmak için mail adresimizi ve şifremizi ilgili alanlara yazdıktan sonra Kaydol butonuna tıklıyoruz.

Flipboard Hesap Oluşturma

 

Sıradaki sayfa, bizlere hangi alana ilgimiz olduğunun bilgisini almak için karşımıza geliyor. Buradan ilgilendiğimiz kategoriye tıklayıp işleme devam ediyoruz.

Flipboard Hesap Oluşturma

 

Artık tek yapmamız gereken Flipboard üyeliğimizi aktif hale getirmek. Bunun için mail adresimize iletilen onaylama linkine tıklıyoruz ve Flipboard üyeliğimizin keyfini sürmeye başlıyoruz.

Flipboard Hesap Oluşturma

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Product Hunt Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Skillshare Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.