Facebook Sayfasından Nasıl Takipçi Silinir? [2023]

0

İşletme, ürün, hizmet tanıtımı yapmak, hobi ve ortak zevk noktalarına sahip kişileri buluşturmak veya bunlardan başka herhangi bir nedenden ötürü bir Facebook sayfası açmış olabilirsiniz.

Yeni bir Facebook sayfası herhangi bir takipçi olmadan yayın hayatına başlar. Her Sayfa yönetici Facebook sayfasının binlerce kişi tarafından beğenilip takip edilmesini ister. Ancak bazen istenmeyen kişiler Facebook sayfanızı beğenmiş olabilir. Bu gibi durumlar için Facebook bizlere bir çözüm sunuyor.

Aşağıdaki işlemleri adım adım uygulayarak, basit ve hızlı bir biçimde Facebook sayfanızdan istenmeyen kişileri çıkarabilirsiniz.

 

Facebook Sayfasından Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Facebook hesabımız ile yönettiğimiz sayfamıza giriş yaptıktan sonra, sağ üst kısımda yer alan Ayarlar seçeneğine tıklıyoruz.

Facebook Sayfasından Nasıl Takipçi Silinir

 

Sol taraftaki menülerde yer alan Kişiler ve Diğer Sayfalar kısmına tıklıyoruz.

Kişiler ve Diğer Sayfalar

 

Sayfamızı beğenen tüm kullanıcılar bu kısımda listeleniyor. Sayfamızı beğenmesini istediğimiz kullanıcı kaldırmak için, ilk olarak ilgili kullanıcının adının solunda yer alan kutucuğa tıklıyoruz. Ardından üst kısımda yer alan çark simgesine tıklıyoruz.

Kişiler ve Diğer Sayfalar ayarları

 

Açılan seçeneklerden Sayfa Beğenmelerinden Kaldır yazan seçeneğine tıklayabiliriz. Eğer ilgili kullanıcıyı sayfadan Engellemek istiyorsan Sayfada Engelle seçeneğine tıklayabiliriz.

Sayfa Beğenmelerinden Kaldır

 

Yaptığımız değişikliği onaylamak için, açılan pencerede yer alan Onayla seçeneğine tıklıyoruz.

kişiyi Sayfa Beğenmelerinden Kaldır

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Facebook Arama Geçmişini Silme (Bilgisayarda) [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.