Tumblr Resim Ölçüleri [2023]

Tumblr görsel ve fotoğraf boyutları en yeni ölçüleri

0

Tumblr son zamanlarda aldığı bazı kararlar ile, kullanıcı sayısında düşüş yaşasa da, halen en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri. Yoğun bir biçimde Tumblr kullanan sadık bir kitle mevcut. Bu kitlenin ilgisini çekmek ve Tumblr takipçi sayınızı arttırmak için atabileceğiniz en doğru adım, profil görünümünü kusursuz hale getirmek

Tumblr Profil Görseli Ölçüsü : 128×128 Piksel

Tumblr Resim Ölçüleri

Her ne kadar profil resminiz Tumblr üzerinde çok fazla görüntülenmiyor olsa da, doğru profil resmi kullanmak profilinizi ziyaret edecek kişiler için önemlidir.

Tumblr profil resminizin renk tonları seçtiğiniz Tumblr temasına uygun renk tonlarına sahip olmalıdır. Tumblr minimum profil resmi görsel boyutu ise 128×128 piksel boyutlarındadır.

Tumblr profil resminin dosya tipi ise; jpg, png, gif veya bmp olabilir.

Tumblr Paylaşım Görseli Ölçüsü : 500×750 piksel

Tumblr Resim Ölçüleri

Farklı ama en önemlisi doğru Tumblr post resminin boyutu 500×750 piksel ölçülerindedir. Gönderi resim görselinin maksimum boyutu ise 1280×1920 piksel ölçülerinde olabilir. Paylaşacağınız görselin en büyük boyutu ise 10MB olabilir. Eğer hareketli (gif) görsel paylaşmak isterseniz, bu görselin maksimum dosya boyutu 3 MB olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Tumblr Profil ve Paylaşımlarını İndirmek (Programsız) [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.