Streamable Video İndirme Nasıl Yapılır? [2023]

0

Çevrimiçi video indirme sitesi Streamable hakkında temel bilgileri paylaşıp, siteye nasıl kayıt olabileceğinizi daha önce anlatmıştık. Şimdiki rehberimizde; Streamable sitesinden bir videoyu en kolay yöntemle bilgisayarınıza nasıl kayıt edebileceğinizi aktaracağız.

Anlatacağımız yöntem oldukça işlevsel. Bu yöntemle Streamable video indirme işlemi için herhangi bir aracı program kullanmanız gerekmeyecek. Ayrıca videonun kalitesinden ödün vermeden bilgisayarınıza ya da iPhone, Android gibi mobil cihazlarınıza ilgili videoyu kolaylıkla indirebileceksiniz.

İşlemin nasıl yapıldığına daha yakından bakalım.

 

Adım Adım Streamable Video İndirme

İlk olarak indirmek istediğimiz videoyu açıp, linkini kopyalıyoruz.

Streamable Video İndirme

 

Streamable video indirme işlemi için harika bir İnternet sitesi kullanacağız. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak siteyi açıyoruz.

 

Sitenin oldukça basit bir mantığı var. Tek yapmamız gereken “Enter URL of video page here and press “Download” ” yazan kısma kopyaladığımız video linkini yapıştırmak ve ardından Download butonuna tıklamak.

Enter URL of video page here and press Download

 

Gördüğünüz gibi, video kısa bir analizden sonra iki farklı şekilde indirilmeye hazır hale geldi.

  • Bunlardan ilki; videonun yayınlanan orijinal hali.
  • Diğeri ise; videonun sıkıştırılmış ve boyutu küçültülmüş hali.

Sizin için hangisi uygunsa “Download” butonunun üzerine tıklayarak (mobil cihazlar için link üzerinde basılı tutarak) ilgili videoyu bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Streamable Video İndirme

 

SaveVideo.Me sayesinde; Facebook, Vimeo, Twitter, Aol, rumble, USTREAM, dailymotion ve Flickr gibi popüler sosyal medya sitelerinde yer alan videoları indirebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Vimeo Profil Ayarları Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.