Skyrock Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Skyrock'a Nasıl Kayıt Olunur?

0

Skyrock Nedir?

Skyrock son derece hoş görünümlü, basit kullanımlı ve farklı bir sosyal ağ sitesidir. sitenin içerik kaynağı tamamen kullanıcı odaklıdır. Yani sitede yer verilen içeriklerin tümü kullanıcılar tarafından sağlanmaktadır.

Skyrock 2002 yılında çevrim için hayatına başlamış, Fransızların sosyal medya dünyasına bir hediyesidir. Oldukça farklı ve canlı bir kullanım zevki sunmaktadır.

Sitede dilerseniz kendi bloğunuzu oluşturabilir, dilerseniz ilgi alanıza göre belirlediğiniz kategorileri takip edebilir, diğer site kullanıcı ile etkileşimde bulunabilirsiniz.

 

Skyrock Nasıl Üye Olunur?

Skyrock sitesinden bir üyelik başlatmanın ilk adımı olarak aşağıdaki bağlantı linkine tıklıyoruz.

Açılan sayfanın sağ üst kısmında yer alan Sign Up butonuna tıklıyoruz.

Skyrock Hesap Oluşturma

 

Skyrock hayıt formu bizleri karşılıyoruz.

Skyrock sitesinde kullanacağımız üye adını, siteye giriş için kullanacağımız şifreyi, mail adresini, doğrum tarihini ve cinsiyetimizi ilgili alanlara yazıp, kullanım sözleşmesini kabul ettikten sonra Sign up butonuna tıklıyoruz.

Skyrock Hesap Oluşturma

 

Google ReCAPTCHA ile insan olduğumuzu doğruladıktan sonra Sign up butonuna tıklayarak Skyrock’a kayıt olma işlemine devam ediyoruz.

Skyrock Hesap Oluşturma

 

Skyrock sitesine üye olurken amacımızı belirtmemiz gerekiyor. Bizim amacımız kendimize ait bir blog oluşturmak ve paylaşımlardan bulunmak olduğu için ilk seçeneği seçip Next butonuna tıklayarak devam ediyoruz. Sizin sitedeki amacınız farklı ise size en uygun birini seçip edebilirsiniz.

Skyrock Hesap Oluşturma

 

Skyrock sitesinde kullanmak üzere; bir profil resmi, Bloğumuzun başlığını ve bloğumuz hakkında özet bir kaç cümlelik bilgi verip Confirm butonuna tıklıyoruz.

Skyrock Hesap Oluşturma

 

Dilersek; Facebook, Twitter veya Google arkadaşlarımızdan Skyrock kullananları arkadaş olarak ekleyebiliriz. Skip this Step butonuna tıklayarak Skyrock üyelik oluşturma işlemini bitiriyoruz.

Skyrock Hesap Oluşturma

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Minds Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Behance Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.