Minds Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Minds'e Nasıl Kayıt Olunur?

0

Minds Nedir?

“Merkeziyetçi olmama” kavramı son yılların trend söylemi haline geldi. Özellikle blockchain teknolojisinin gelişimi ve herkesin diline pelesenk olması ile, bir sahibi olmayan ve açık kaynak kodlu uygulamalar kendilerini ve sundukları hizmeti tarif ederken, aynı iki kelimeyi kullanıyorlar.

Sosyal medya alanında bilinen ve en çok üyeye sahip olan, blockchain öncülerinden Steemit gibi, Minds’de aynı aklın bir ürünü olarak kullanıma sunuluyor.

Minds çıkış amacı aslında bir tepkinin ürünü. Facebook açık kaynak kod ile yayıma yanaşmadığı için, yaratıcı ekip Minds’i kullanıma sundu. Uzun bir süredir online hayatına devam ediyor. Çok sadece ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Minds, topluluğu tarafından seviliyor, ayrıca sadık bir kullanıcı kitlesine sahip.

Tıpkı Steemit gibi, değerli içeriklerin ödüllendirildiği ve yayıncısına bolca token kazandıran bir sistem. Yazdığınız yorum, blog yazısı ve paylaşımlarınızdan bolca Minds token kazanma fırsatınız mevcut.

 

Minds Nasıl Üye Olunur?

Minds üzerinden bir hesap açmak oldukça basit bir işlem. Biz yine de anlatalım.

Aşağıdaki bağlantı linkine tıklayarak Minds İnternet sitesine gidiyoruz.

Minds kayıt oluşturmak için, İnternet sayfasında sağda yer alan kayıt formunu kullanacağız.

Minds Hesap Oluşturma

 

Tek yapmamız gereken kayıt formuna; Minds kullanıcı adımızı, mail adresimizi ve şifremizi yazmak ve Minds kullanıcı sözleşmesini kabul etmek. Tek dikkat etmemiz gereken nokta; Minds şifremizin 8 karakter uzunluğunda içerisinde en az birer adet büyük harf, rakam ve özel karakter (/ , * , – , + vb.) içermesine dikkat etmek.

Kayıt formuna giriş işlemi sona erdikten sonra, SIGNUP butonuna tıklamak.

Minds Hesap Oluşturma

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Letterboxd Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  Medium Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.