Flickr Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Flickr'a Nasıl Kayıt Olunur?

0

Kullanıcıları tarafından resim ve videoların yüklenebildiği Flickr, 2004 yılından bu yana online hayatına devam eden bir sosyal medya sitesi. Flickr’da bir üyeliğiniz mevcut değil ise, Flickr hesap oluşturma işleminin nasıl yapılacağını bu rehberimiz de adım adım anlatıyoruz. Flickr hesap oluşturma nasıl yapılır aslında oldukça kolay bir işlemdir, görselleri takip ederek siz de saniyeler içerisinde hesap açmayı başarabileceksiniz.

 

Flickr Hesabı Nasıl Açılır?

Flickr hesap oluşturma işlemine başlamak için ilk olarak aşağıdaki linke tıklayarak Flickr İnternet sitesini giriyoruz.

Flickr hesap açma işlemine başlamak için ana sayfada yer alan Sign Up butonuna tıklıyoruz.

Flickr Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Flickr Yahoo’nun sahip olduğu bir sosyal medya uygulaması olduğu için, bizden ilk olarak bir Yahoo üyeliği oluşturmamız isteniyor. Gerekli alanlara adımızı ve soyadımızı, kullandığımız bir email adresini, hesabımızı için belirleyeceğimi bir şifreyi, doğum günümüzü ve cinsiyetimizi girdikten sonra Devam butonuna tıklıyoruz.

Flickr Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Biraz önce kayıt formuna girdiğimiz email adresini tekrar kontrol edip Bana doğrulama kodu gönder butonuna tıklıyoruz.

Flickr Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Mail adresimize hesabımızı doğrulamamız için, 5 haneden oluşan doğrulama kodunu içeren bir e-mail ulaşacak. İlgili maili açıp gelen koda ulaşıyoruz. Dilerseniz kodu farenin sağ tuşuna tıklayarak kopyalayabilirsiniz.

Flickr Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Tekrar Flickr İnternet sayfasını açıp, biraz önce kopyalamış olduğumuz doğrulama kodunu ilgili alana yapıştırıyoruz. Flickr kayıt işlemine devam etmek için Devam butonuna tıklıyoruz.

Flickr Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Yahoo hesap açma işlemini başarılı bir biçimde gerçekleştirmiş olduk. Flickr hesap açma işlemine devam etmek için Devam butonuna tıklıyoruz.

Flickr Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

 

Şimdi asıl Flickr hesabımız için gerekli olan bilgileri yazacağımız kısma ulaşmış olduk.

Bu sayfada bize sunulan forma; adımızı ve soyadımızı, Flickr üye adımızı, e-mail adresimizi girip Next butonuna tıklıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  IMDb Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Flickr Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

Tebrikler.

Flickr üye olma işlemini başarılı bir biçimde gerçekleştirmiş oldunuz. Flickr hesap oluşturma nasıl yapılır sorusuna hep birlikte yanıt verdik. Flicker ve alternatif sosyal medya siteleriyle ilgili merak ettiklerinizi, yorumlar kısmından bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Flickr Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır

Streamable Video İndirme Nasıl Yapılır? başlıklı yazımız içerisinde siz de video indirme ve yükleme konusunda detaylara ulaşabileceksiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.