Bucketlist Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

Bucketlist'e Nasıl Kayıt Olunur?

0

Bucketlist Nedir?

2007 yapımı Şimdi ya da Asla filmini ya da orijinal adı ile The Bucket List filmini çoğumuz izlemişizdir. Filmin ana konusu; ölmek üzere olan bir adam, bir yapılacaklar listesi oluşturur ve arkadaşı ile bu listeyi tamamlamaya çalışır.

Bucketlist sitesi de bu amaç ile oluşturulmuş farklı bir İnternet site. Site öncelikle ilgi alanlarına göre bir yapılacaklar listesi oluşturuyor ve kendinize motivasyon yaratmanıza öncülük ediyor. Dilerseniz listenizde yer alan hedeflerinizi daha önce tamamlamış kullanıcılar ile etkileşime geçebiliyorsunuz.

Site oldukça farklı bir motto ile yola çıkmış. Çok yoğun bir kullanım oranına sahip olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

 

Bucketlist Nasıl Üye Olunur?

Bucketlist’e üye olma işlemine başlamak için, aşağıdaki bağlantı linkine tıklıyoruz.

Bucketlist sitesinin sağ üst köşesinde yer alan SIGN UP butonuna tıklıyoruz.

Bucketlist Hesap Oluşturma

 

Bucketlist kayıt formu bizleri karşılıyor. Kayıt formuna sırası ile; adımızı ve soyadımızı, sitede kullanacağımız üye adını, mail adresimizi ve şifremizi ilgili alanlara yazdıktan sonra CREATE ACCOUNT butonuna tıklıyoruz.

Bucketlist Hesap Oluşturma

 

Bucketlist bizden 5 adet ilgi alanı belirlememiz istiyor. Bu ilgi alanlarına göre, sonraki adımda bizlere yapılacaklar listesi sunacak. İlgi alanlarımızı belirledikten sonra Continue butonuna tıklıyoruz.

Bucketlist Hesap Oluşturma

 

Biraz önce belirlediğimiz ilgi alanlarına göre, yapılacak listemize eklememiz için farklı hedefler listeleniyor. Dilersek bunlardan bir kaç tanesin yapılacaklar listemize ekleyebiliriz.

Continue butonuna tıklayarak işleme devam ediyoruz.

Bucketlist Hesap Oluşturma

 

Hobilerimize göre farklı Bucketlist üyelerini arkadaş olarak ekleyebilmemizi sağlayan sayfa açılıyor. En az 5 kişiyi ekledikten sonra Continue butonuna tıklayarak, Bucketlist üye olma işlemini tamamlıyoruz.

Bucketlist Hesap Oluşturma

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Upwork Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  VK Hesap Oluşturma Nasıl Yapılır? [2023]
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.