IFTTT Nasıl Üye Olunur? [2023]

0

Daha önceki yazımızda IFTTT uygulamasının ne olduğunu, neler sunduğunu ve hayatımıza ne gibi kolaylıklar gerçekleştirebileceğini açıklamıştık. Şimdiki yazımızda ise sizlere; bilgisayarınızda IFTTT uygulamasında nasıl kayıt olabileceğinizi aktaracağız.

 

IFTTT Sitesine Nasıl Kayıt Olunur?

Bir IFTTT hesabına sahip olmanın ilk adımı uygulamanın İnternet sayfasına ziyaret etmek. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak işleme başlıyoruz.

Açılan sayfanın sağ üst kısmında yer alan Sign up butonuna tıklıyoruz.

ifttt sign up

 

IFTTT’ye üye olmak için üç farklı yöntem var. Facebook hesabınızla, Google hesabınızla veya mail hesabınızla. Biz her zaman yaptığımız gibi mail adresimizi kullanarak IFTTT uygulamasına kayıt olacağız. Bunun için; formun altında yer alan sign up linkine tıklıyoruz.

Diğer yöntemlerle kayıt olursanız; tek yapmanız gereken uygulamaya izin vermek ve siteye giriş için bir şifre belirlemek olacak.

ifttt get started

 

IFTTT kaydımızı gerçekleştirmek için tek yapmamız gereken mail adresimizi ve şifremizi ilgili kısımlara yazmak. IFTTT uygulamasına eklenen yeni özelliklerde haberdar olmak için Get updates for products available on IFTT

Giriş işleminden sonra üyeliğimizi gerçekleştirmek için Sign up butonuna tıklıyoruz.

ifttt üye girişi

 

Hepsi bu kadar. Mailimize herhangi bir onaylama postası gelmiyor.

Artık sizde IFTTT uygulamasını kullanabilirsiniz. İlerleyen günler IFTTT için basit ama etkili uygulamaların nasıl gerçekleştirebileceğini açıklayacağız.

Daha fazlası için takipte kalınız.

ifttt üye paneli

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: IFTTT Nedir? IFTTT Ne İçin Kullanılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :  IFTTT Nedir? IFTTT Ne İçin Kullanılır?
Bunları da beğenebilirsin
Bir cevap yaın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.